Praktyki studenckie

Zapraszamy do odbycia praktyk w Enadis. Wszelkie pytania dotyczące praktyk prosimy kierować wyłącznie na e-mail. Zapraszamy studentów kierunków takich jak: zarządzanie, marketing, ekonomia, informatyka, e-biznes.


Praktykant

Wymagania:

  • studenci dowolnych roczników,
  • znajomość Internetu (odbieranie/wysyłanie e-mail, wyszukiwanie informacji na stronach WWW),
  • obsługa oprogramowania biurowego (edytor tekstu, arkusz kalkulacyjny),
  • znajomość co najmniej podstaw języka angielskiego.

Mile widziane:

  • studenci kierunków/specjalizacji: zarządzanie, marketing, prawo, informatyka, ekonomia, e-biznes

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy kierować na adres e-mail: kontakt@enadis.pl

Prosimy o załączenie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Enadis sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dz. Ust. Nr 133, poz.883).

Zastrzegamy, iż odpowiemy wyłącznie na wybrane oferty.


COPYRIGHT © ENADIS SP. Z O.O. 2011-2019
Ostatnia aktualizacja: 21-08-2019
ENADIS SP. Z O.O. UL. MORSKA 149 U2, 81-222 GDYNIA KAPITAŁ ZAKŁADOWY 50 000 ZŁ W CAŁOŚCI WNIESIONY, SĄD REJONOWY GDAŃSK-PÓŁNOC XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, KRS: 0000424304, NIP: 586-227-74-69, REGON: 221679673.
Informacje przedstawione na stronach serwisu www.enadis.pl nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
Najcześciej wyszukiwane: programy na zamówienie program do faktur aplikacje na zamówienie oprogramowanie na zamówienie aplikacje dedykowane program do magazynu programy dedykowane oprogramowanie dedykowane program do księgowości systemy na zamówienie aplikacje mobilne program do KPiR e-deklaracje program do pełnej księgowości aplikacje internetowe systemy dedykowane księgowość spółki księgi handlowe faktura vat druk program na zamówienie program do wystawiania faktur faktury i księgowość custom software development poland faktury online Astcon księgowość uproszczona wystawianie faktur kadry i płace program do faktur online księgi rachunkowe program księgowy pełna księgowość program kpir księgowość online