Praca w Enadis

zapraszamy również na praktyki studenckie

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowiska:

Młodszy programista (nr. referencyjny ogłoszenia: "MPRO/2016")

Wymagania:

  • studenci ostatnich lat studiów (3, 4 lub 5) lub wykształcenie wyższe,
  • znajomość języków PHP, JavaScript, i XHTML,
  • znajomość języka SQL i bazy danych MySql lub PostgreSQL,
  • znajomość co najmniej podstaw CSS,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji,
  • zainteresowanie programowaniem i technologiami IT.

Mile widziane (nie wymagane):

  • znajomość Flash/ActionScript, C++, C# lub Javy,
  • znajomość biblioteki jQuery,
  • podstawy posługiwania się programami graficznymi,
  • ogólna znajomość systemów typu CRM, ERP.

Obowiązki:

  • tworzenie oprogramowania,
  • rozwój istniejących w firmie aplikacji,
  • rozwijanie własnych umiejętności.

Ze swojej strony oferujemy:

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole i w miłej atmosferze,
  • kontakt z najnowszymi technologiami,
  • możliwość tworzenia ciekawych i innowacyjnych projektów,
  • możliwość zdobycia doświadczenia,
  • możliwość pogodzenia czasu pracy ze studiami (możliwość pracy na część etatu).

Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta (nr. referencyjny ogłoszenia: "SP/2016")

Zadania:

  • telefoniczna obsługa klientów,
  • poszukiwanie i pozyskiwanie klientów,
  • przygotowywanie ofert,
  • przeprowadzanie prezentacji oferty dla klientów.

Wymagania:

  • wysoka pewność siebie, otwartość, samodyscyplina, odpowiedzialność,
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania dobrych kontaktów z klientami,
  • wysoka kultura osobista, poprawna dykcja,
  • umiejętność obsługi komputera, przeglądarki internetowej, programów Word, Excel, e-mail
  • dobra znajomość zasad poprawnej pisowni.

Mile widziane:

  • doświadczenie w sprzedaży i/lub obsłudze klienta B2B,
  • student bądź absolwent wydziałów - psychologii, zarządzania, ekonomii, prawa (lub pokrewnych),
  • znajomość programów do obsługi firmy (faktury, magazyn, zamówienia, księgowość),
  • znajomość podstaw rachunkowości,
  • pozytywne nastawienie do życia i pracy,
  • posiadanie własnej bazy kontaktów biznesowych.

  • przeszkolenie
  • pracę na pełny etat lub na część etatu (możliwość pogodzenia czasu pracy ze studiami),
  • wypłata w formie stała podstawa + prowizja od sprzedaży,
  • miłe i wygodne warunki pracy,
  • stabilną pracę w formie umowy o pracę, stabilne godziny pracy,
  • wysokie prowizje od sprzedaży,
  • systematyczny wzrost podstawy pensji,
  • pracę w atrakcyjnej i rozwijającej się branży,

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy kierować na adres e-mail: kontakt@enadis.pl. Prosimy o wyraźne zaznaczenie preferowanego czasu pracy (pół czy cały etat) oraz wybranego stanowiska pracy.

Prosimy o załączenie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Enadis sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dz. Ust. Nr 133, poz.883).

Zastrzegamy, iż odpowiemy wyłącznie na wybrane oferty.